Voor ik in vlammen opga

Zondag 4 juni 1978. Een pyromaan is al een maand actief in en rondom het kleine dorp Finsland. De inwoners zijn bang en gespannen. Dacht men eerst aan een buitenstaander, nu wordt steeds aannemelijker dat het om iemand uit hun midden gaat. Iedereen waakt over huizen, schuren, stallen. En over de dorpskerk. Die zondagnacht, nadat vier mensen bijna in de vlammen zijn omgekomen, wordt de dader gepakt. Het is inderdaad iemand uit het dorp.
Diezelfde zondag 4 juni vindt in diezelfde kerk de doop plaats van een jongetje. Zijn naam is Gaute Heivoll. Het verhaal van de branden zal hem in zijn jeugd telkens weer verteld worden, het wordt een onderdeel van zijn eigen geschiedenis.

In Voor ik in vlammen opga smeedt Gaute Heivoll het verhaal van de pyromaan en zijn eigen levensverhaal tot een indrukwekkende roman, in een schitterende mengeling van feit en fictie. ‘Waarom gaat het ene leven fout en komt het met het andere goed?’ is de vraag die hij zich stelt en vervolgens meesterlijk beantwoordt.


Product informatie
Auteur: G. Heivoll

Prijs: € 19,95
Er is geen product informatie aanwezig voor dit product

Bladzijden: 256
ISBN: 9789045802367

Nieuwsbrief